UPSD3334DV-40U6
Part number:
UPSD3334DV-40U6
Description:
IC MCU 8BIT 288KB FLASH 80LQFP
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Programmable
Verified
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
3V ~ 3.6V
Speed
40MHz