MPC870VR66
Part number:
MPC870VR66
Description:
IC MPU MPC8XX 66MHZ 256BGA
SATA
Security Features
Voltage - I/O
3.3V
Speed
66MHz
Package / Case
256-BBGA
Co-Processors/DSP
Communications; CPM
Operating Temperature
0°C ~ 95°C (TA)